Bay Kuzey Kıbrıs Tayland’da yarışacak
Eklenme Tarihi: 06 Ocak 2023

Bay Kuzey Kıbrıs 2021 Mehmet Vahip Ağazade M“Mister GLOBAL” Yarışmasında Kuzey Kıbrıs temsilcisi olarak yer alacak…

“Mister GLOBAL” Yarışması bu yıl sekizinci dünya finalinde Tayland’da 11 Şubat 2023 tarihinde 40 dolayında ülkenin katılımı ile uluslararası finalde gerçekleşecek. Günkut Ajans’tan yapılan açıklamada, Tayland.’da 8. Mister Global finalinde MISTER NORTH CYPRUS olarak katılmaktan onur ve gurur duyacakları belirtildi.

Günkut Ajans’tan yapılan açıklamada “Yarışmaya katılımımızın açıklandığı ilk günden günümüze dünyanın dört bir yanında Asya’dan Latin Amerika’ya prestijli güzellik yarışmaları değerlendiren portallarda, resmi yarışma sitelerinde ve influenceler tarafından “NORTH CYPRUS” adı ile favoriler arasında gösterilip yer almak bizler, Kuzey Kıbrıs’ın tanınma ve tanıtma seferberliğinde çağın getirdiği iletişimin en güçlü kaynağı sosyal medyada milyonlara ulaşarak, yer almak onur ve gurur verici olmaktadır.

Bay Kuzey Kıbrıs 2021 Mehmet Vahip Ağazade büyük Dünya Yarışmasında Mister GLOBAL North Cyprus olarak yer alacak…22 yaşında Hukuk öğrencis,i profesyonel Amerikan futbolu oyuncusu Mehmet Vahip Ağazade Tescilli bir Mr.North Cyprus olarak finalde yer almak üzere Şubat ayında Tayland’da gerçekleşecek organizasyona katılmak için gün saymakta. “ ifadeleri kullanıldı.

Bay Kuzey Kıbrıs Mehmet Vahip Ağazade -Mister Global North Cyprus olarak; ‘Her şey KKTC için..En iyi bir şekilde dünya bayları arasında BAY KUZEY KIBRIS olarak temsiliyetimi yerine getireceğim.’İlham veren (Inspiring Gentlemen)” baylar misyonuyla 8 yıldır gerçekleşen ve dünyanın en büyük 3 organizasyonu arasında yer alan böylesi prestijli bir organizasyonda – Kuzey Kıbrıs insanını tanınma ve tanıtma seferberliğimizde en iyi şekilde birkez daha anlatacağım…Alkışlarınız 11 Şubat gecesi Tayland’da gerçekleşecek görkemli finalde bana mutlaka ulaşacaktır’ dedi