Çeyrek finalistler belli oldu
Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2024

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Red7Oil U14 Ligi’nde 2.tur maçları tamamlandı ve çeyrek finale yükselen ekipler belirlendi.

Sıcak havaya rağmen oynanan maçlar sonrasında çeyrek finale yükselen 8 takım belli oldu. Cuma günü oynanan karşılaşmalarda Vadili konuk ettiği Mehmetçik’i 7-0, Tremeşeli Holding Dumlupınar ise Zümrütköy’ü 8-0 gibi farklı skorlarla geçti. Nefes kesen maçta Miracle Değirmenlik konuk ettiği Yenicami’yi son dakikalarda bulduğu golle 1-0 mağlup ederken, Çetinkaya ise 1461 İskele Trabzonspor karşısında 5-0 galip gelerek adını çeyrek finale yazdırdı.

Red7Oil U14 Ligi’nde 2.tur maçlarına Cumartesi günü de devam edildi. Lefkoşa’da oynanan maçta Küçük Kaymaklı konuk ettiği Tuzlaspor’u 4-0 yenerken, Mağusa Türk Gücü ise Ozanköy karşısında 5-2 galip geldi. Binatlı, evinde ağırladığı Türk Ocağı karşısında 4-1 galip gelirken, nefes kesen maçta ise Doğan Türk Birliği, Serhatköy’ü 1-0 mağlup ederek çeyrek yükseldi.

Bu sonuçların ardından Vadili, Tremeşeli Holding Dumlupınar, Miracle Değirmenlik, Çetinkaya, Küçük Kaymaklı, Mağusa Türk Gücü, Binatlı ve Doğan Türk Birliği çeyrek finale yükseldi.