DAÜ-SEM Bale ve Dans Okulu’ndan yıl sonu gösterisi
Eklenme Tarihi: 02 Ocak 2023

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) Bale ve Dans Okulu öğrencilerinin Yıl Sonu Gösterisi, Rauf Raif Denktaş Kongre ve Kültür Sarayı’nda düzenlendi.

DAÜ’den verilen bilgiye göre, Tuğçe Doygunel’in eğitmenliğinde uzun süredir çalışmalarını sürdüren DAÜ-SEM Bale ve Dans Okulu öğrencileri gösteri yaptı.

Gösteriyi DAÜ-SEM Başkanı Prof. Dr. Metin Ersoy da izledi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Bale ve Dans Okulu eğitmeni Tuğçe Doygunel, uzun bir süredir emek verdikleri gösteriyi ailelerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, minik kalplerin ortaya koyduğu emeğin gönülden takdir edildiğini vurguladı.

Doygunel, Akare Dans ve Spor Merkezi’ne de teşekkür ederek, gösteri kostümlerini hazırlayan Zehra Çevikel’e de şükranlarını sundu.

Bale ve Dans Okulu öğrencilerine katılım ve teşekkür belgeleri okulun eğitmeni Tuğçe Doygunel ile Prof. Dr. Ersoy tarafından takdim edildi.

DAÜ-SEM Başkanı Prof. Dr. Metin Ersoy da, kültür, sanat ve sosyal aktivitelerin DAÜ-SEM çatısı altında toplanmasından mutlu olduklarını ifade ederek, gelecek yıllarda bu tür gösterileri daha geniş bir kitleyle buluşturmak istediklerini belirtti.

DAÜ-SEM’in DAÜ’nün üniversite dışındaki yüzü olduğunu belirten Ersoy, dans ve bale eğitmeni Tuğçe Doygunel’e ortaya koyduğu muhteşem koreografi ile minik kalplerin neler yapabileceğini gösterdiği için teşekkür etti.