Futbolda11. Hafta heyecanı
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2021

AKSA Süper ve birinci lig’de 10. Hafta geride kalırken, onbirinci hafta heyecanı Cumartesi günü başlayacak. Süper Lig’de Merit Alsancak Yeşilova, Birinci Lig’de ise Gençlerbirliği 10.haftayı lider olarak tamamladı. Süper Lig’de 22 puanlı Merit Alsancak Yeşilova’yı 21’er puanla Gönyeli ve Lefke iki ve üçüncü sırada takip ediyor.
Birinci Lig’de ise 24 puanla rakipleri önünde ilk sırada yer alan Gençlerbirliği’ni Miracle Değirmenlik 22 puanla ikinci, Dörtyol 21 puanla üçüncü sırada takip ediyor.

Onbirinci haftada üç maç BRT 2’den naklen yayınlanacak. 27 Kasım Cumartesi Cihangir – Küçük Kaymaklı ve 28 Kasım Pazar Göçmenköy – Lefke maçları saat 14.00’dan itibaren naklen yayınlanacak. Hafta Pazartesi oynanacak gece maçıyla tamamlanırken, Doğan Türk Birliği’nin Girne’de Mağusa Türk Gücü’nü konuk edeceği bu önemli maç saat 18.00’den itibaren ekranlarda olacak.

Takımlar onbirinci hafta hazırlıklarına dün itibarıyla başlarken, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu da maç saatlerinde değişikliğe gitti. 11.haftadan itibaren A Takım karşılaşmaları 14.00’de, A2 karşılaşmaları ise 11.30’da başlayacak. Süper Lig’de program şöyle:
27 Kasım Cumartesi:

Cihangir – Küçük Kaymaklı
Hamitköy – Mesarya
Gönyeli – Yenicami
28 Kasım Pazar:
Binatlı – Girne Halk Evi
Merit Alsancak Yeşilova – Türk Ocağı
Göçmenköy – Lefke
Yonpaş Dumlupınar – Baf Ülkü Yurdu
29 Kasım Pazartesi:
Doğan Türk Birliği – Mağusa Türk Gücü