Özuslu:Biz birlikte üretirsek varız, biz oluruz
Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2023

 

Milletvekilliği ve Yerel Kuruluş Organları Ara Seçimleri’nde CTP Milletvekili adayı Sami Özuslu’nun seçimi kazanmasının ardından, CTP’de teşekkür konuşması yapıldı.

CTP milletvekili Sami Özuslu yaptığı konuşmada, bir aydır kendilerini sürekli takip eden dostlarına ve meslektaşlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında, seçmenin verdiği mesajın iyi okunması gerektiğini vurguladı.

Özuslu, “Değişimin önü açılmalıdır, kampanyada yeni bir dönem sözü verdik. Ekonomik koşullar, demokrasi dışı uygulamalar sizi üzüyor. Herkesin gailesini çektiğimizi anlattık. Değişimin önünü açın mesajınızı biz okuduk, katılım oranının düşük olması da değerlendirilmesi gereken bir sonuçtur” dedi.

Seçime katılan ve katılmayan, kendisine oy veren ya da vermeyen herkese teşekkür eden Özuslu, diğer bütün adayları da tebrik etti.

Bu seçimde adaylardan birinin kazanacağını, bir milletvekilinin belirlendiği seçim yasasını değerlendirme zarureti olduğunu da dile getiren Özuslu, herkese desteği için teşekkür etti.

Özuslu, “Bu seçim, CTP’nin kazandığı bir seçim olarak tarihe geçecek ama bir anlamı daha var, siyasette bütün hesaplar yeniden yapılacak. Siyasette herkes alması gereken mesajı alacak. İçi dolu olan halkın güçlü mesajı okuyacağını biliyorduk. Kartlar yeniden dağıtılacak. Biz birlikte üretirsek varız, biz oluruz. Bizi çok böldüler, parçaladılar, canları sağ olsun” dedi.